Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie First Birthday tickers سفرنامه کیش - مرداد 92 - قسمت چهارم - خاطرات روزانه یلدا و یاشار

خاطرات روزانه یلدا و یاشار

ماجراهای زندگی یلدا و یاشار

سفرنامه کیش - مرداد 92 - قسمت چهارم

روز سوم صبح یکمی دیرتر از خواب بیدار شدیم و فکر کنم ساعت 8:30 بود که رفتیم صبحونه خوردیم و اینبار چون همه ی چیزها را امتحان کرده بودیم می دونستیم چی دوست داریم و صبحانه ی دلچسب تری بود .

یکی از قسمت های هتل که خیلی دوستش داشتم و دلم می خواست روزی چندین بار از اونجا رد بشم راهروی هتل بود که به سمت اتاق ها می رفت ... از آسانسور که بیرون می اومدیم سمت راست می رفت به سمت اتاقمون و چند قدم که می رفتیم می رسیدیم به یک راهروی خیلی قشنگ و خنک با یه بوی خوب که نمی دونم چی بود ... اینقدر قشنگ و آرام بخش بود که خدا می دونه ... و خوشبختانه اتاق ما اون آخرا بود و ما می تونستیم هر روز چند بار تا ته این راهرو بریم و بر گردیم ... البته عکسی که من گرفتیم خیلی گویای اون آرامش و زیبایی نیست ...

راهروی دوست داشتنی هتل 

روز سوم سفر یکی از بهترین روزهای سفر بود . دیگه فهمیده بودیم باید چیکار کنیم . صبح با گشت هتل رفتیم پردیس 2 و از اونجایی که هنوز سوغاتی نخریده بودیم با دیدن فروشگاه نمایندگی میتا کیش که وارد کننده انواع کافی میکس و شکلات داغ و کاپوچینو کلاسنو هست رفتیم و یه عالمه خوراکی های خوشمزه برای سوغاتی خریدیم ...


 


توی کیش اکثر شکلات ها هم تاریخ مصرفشون گذشته بود یا در حال گذشتن بود و حتی خریدن این چیزمیز ها هم سخت بود .

نزدیکای ظهر بود که بر گشتیم هتل و چون روز قبل زیاد غذا خورده بودیم تصمیم گرفتیم ناهار نخوریم و به جاش زنگ زدیم برایمون چای آوردن و با یک بیسکوییت شکلاتی خوشمزه که خریده بودیم خوردیم و در بالکن را باز کردیم و نشستیم رو به روی دریا و خوردیم و کلی هم عکسای دو نفره ی خوشکل انداختیم .

بعدش یکمی استراحت کردیم و تصمیم گرفتیم بریم دوچرخه سواری... آفتاب که رفت رفتیم اول لب دریا و من یکمی پامو کردم تو آب دریا ... خیلی قشنگ و جالب بود ... ساحلش شن هم که نداره و به جاش خورده های مرجان هست هم جالب بود .

یه سری هم صدف های خوشکل و مرجان های نصفه نیمه جمع کردم و بازم کلی عکس گرفتیم و بعدش رفتیم دوچرخه سواری

اونجا هم دوچرخه یک نفره بود ، هم دو نفره و هم اسکوتر برقی ، اما من دلم دوچرخه می خواست دو تا دوچرحه گرفتیم که ساعتی 5000 تومان بود و حداقل باید پول 1 ساعت رو می دادی . سوار دوچرخه شدیم و از مسیر دوچرخه سواری که دور تا دور جزیره و نزدیک به ساحل هست ، حرکت کردیم . از کنار هتل های مختلف رد می شدیم و خیلی خوب بود هر چند که خیس خیس شده بودیم اما وقتایی که سرپایینی بود چون فعالیت نمی کردیم و به جاش کلی باد می خوردیم خیلی می چسبید .

بعدش هم که طبیعتا برگشتیم هتل و یکراست رفتیم و دوش گرفتیم .

شب هم دوباره رفتیم رستوران رویال استار و پیتزا بوفالیتسو را که دیشب هر دومون خیلی خوشمون اومده بود انتخاب کردیم و زدیم بر بدن !!!

روز آخر هم بعد از صبحونه وسایلمون رو جمع کردیم و حدودای 11 اتاقمون رو تحویل دادیم و رفتیم تو بازارها یه گشتی زدیم و از بس همه چیز تکراری بود زود برگشتیم هتل ، ساعت حدودای 5 پرواز داشتیم و باید کلی معطل می شدیم . بعد از اینکه یکمی توی لابی و کافی شاپ نشستیم به یاشار گفتم بیا بریم طبقه های بالا دریا رو نگاه کنیم . توی هر طبقه هم یه لابی داشت که مبل های راحت گذاشته بودند هر کی خواست بشینه و دریا رو تماشا کنه .

طبقه های بالاتر منظره ی دریا رو دورتر داشتند اما دریای بیشتری می دیدند .

منظره دریا از طبقه چهارم هتل

بعد از یکمی که نشستیم و عکس و فیلم گرفتیم ، دیگه خسته شدیم و گفتیم بریم فرودگاه یه ناهاری بخوریم و منتظر پرواز بشیم .

چشمتون روز بد نبینه فرودگاه رستورانی که نداشت و فقط یک فست فود داغون داشت . ما هم به ناچار غذا سفارش دادیم من چیزبرگر ویژه و یاشار پیتزا پپرونی . چیز برگرش 10500 تومان و پیتزا فکر کنم 15000 تومان و اما غذایی که برامون آوردن !!!

یک نان باگت کهنه با 1 عدد همبرگر آماده 30% و مقداری کاهو و گوجه ... این چیزبرگر ویژشون بود و اما بگم از پیتزا پپرونی ... کالباس که روش یه عالمه فلفل قرمز ریخته بودند و واقعا فاجعه بود ... خلاصه که از من می شنوید هرگز در فرودگاه کیش چیزی نخورید .

خلاصه که رفتیم سوار هواپیما شدیم و باز هم قبل از گرفتن کارت پرواز به یاشار گفتم یه جایی کنار پنجره برام بگیره ، به خانومه گفت و اونم نامردی نکرد یه جایی کنار پنجره و درست روی بال بهمون داد با اونکه ما اولین نفرا بودیم و کلی جای خالی کنار پنجره داشت !!!

پرواز برگشتمون با ماهان بود و با ایرباس ... صندلی هاش به نظر راحت تر می اومدن اما در کل تکونای هواپیما خیلی بیشتر بود .

وقت رفتن هوا صاف صاف بود و خوب می شد پایین رو تماشا کرد اما وقت برگشت همه جا ابری بود یعنی بیشتر مسیر ما بالای ابرها بودیم ... البته خیلی منظره ی قشنگی بود و کلی عکس از ابرهای تپل و مپل گرفتم .

عکس ابرهای تپلی !!!بال هواپیما از جایی که من نشسته بودمغذای هواپیمایی ماهان هم بهتر بود یه ظرف سالاد ماکارونی با کوردون بلو _ مرغ پخته که لاش پنیر بود ) و کیک و آب میوه

خداروشکر با همه ی تکونای هواپیما سالم رسیدیم و از اونجایی که ماشینمون تو پارکینگ فرودگاه بود تا وسایلمون رو گرفتیم سوار ماشینمون شدیم و اومدیم خونه .

پارکینگ هم شبی 6500 تومان بود و مجموعا 24000 تومان هزینه پارکینک شد که اگه می خواستیم با آزانس بیایم و برگردیم خیلی بیشتر می شد و معطلی هم داشت .


این بود سفرنامه ی مفصل ما به کیش


+ نوشته شده در  یکشنبه 20 مرداد‌ماه سال 1392ساعت 22:15  توسط یلدا  |  9 نظر